Aktuálně z MŠ

ZMĚNY V PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021
Vláda na svém jednání dne 26. února 2021 rozhodla, že vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci se kromě stávajících opatření ve školství uzavřou s účinností ode dne 27. února 2021 do 21. března 2021 také mateřské školy s výjimkou mateřských škol při zdravotnickém zařízení pro děti zdravotníků a členů záchranných složek.
Naše mateřská škola bude tedy v této době z rozhodnutí vlády uzavřena. O dalších případných změnách budete informováni.
Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol najdete ZDE

Přejeme všem pevné zdraví.

Pokyny pro vstup do budovy MŠ
Do budovy MŠ smí vstoupit pouze osoby bez jakýchkoliv příznaků respiračních či jiných infekčních onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota, průjem, zvracení, vyrážka), platí i pro děti.

Do budovy MŠ vstupujte pouze s rouškou a použijte desinfekci (stojan u vchodu). Pro děti roušky ani desinfekce rukou nejsou v prostorách MŠ povinné, při vstupu do tříd si důkladně umyjí ruce.

Doprovázející osoby se v budově MŠ zdrží pouze na nezbytně nutnou dobu (předání a vyzvednutí dítěte) a nevstupují do tříd.

Akce MŠ v následujícím období:

17. 9. v 15,45 hod.„Tvoříme z darů podzimní přírody“ – akce s rodiči na zahradě MŠ. Přineste si jakýkoliv přírodní materiál – dýně, zeleninu, ovoce, šišky, traviny, klacíky… a hlavně NÁPADY! Jakákoliv drobnost na společné pohoštění vítána.

V úterý 22. září 2020 pojedeme na kostýmovou prohlídku do zámku v Miloticích. Odjezd autobusu je v 8:00 hod. od budovy MŠ. Dejte dětem s sebou batůžek s pitím, nějaký mls a roušku. Svačinku budeme mít ze školky a posvačíme cestou. Přiveďte děti do školky včas!

24. 9. v 9,30 hod. velmi zábavné vystoupení ilustrátora dětských knih Adolfa Dudka, v MŠ.

6. 10. v 10,30 hod. divadlo v MŠ – pohádka „Krtek a rytíř“.