Aktuálně z MŠ

Týden dětských radovánek (31. 5. – 4. 6.)
(slavíme Den dětí)

PO: Stopovaná s plněním úkolů (lesopark u rybníka)
ÚT: Den na přání dětí na – školní zahradě – děti mohou přijít v převlecích za své oblíbené pohádkové hrdiny (princezny, víly, vojáci, kovbojové, piráti…hra na princezny, vojáky – v tento den je válčení vyjímečně povoleno!
Uvítáme malé pohoštění pro děti !!!
ST: Piknik v přírodě – sebou batůžky s občerstvením!!!
ČT: Dětská olympiáda na zahradě
PÁ: Vycházka s překvapením

Oznámení o uzavření MŠ Hlohovec v době letních prázdnin školního roku 2020/2021
Mateřská škola v Hlohovci bude v době letních prázdnin školního roku 2020/2021 uzavřena od pondělí 26. 7. 2021 do úterý 31. 8. 2021.
Školní rok 2021/2022 bude zahájen v středu 1. 9. 2021.

Od pondělí 10. května jsou vládním rozhodnutím mateřské školy otevřeny pro všechny děti a to bez povinnosti jejich testování. V naší MŠ je tedy obnoven plný provoz. Přihlaste, prosím, děti ke stravování.

Informace rodičům k otevření MŠ ZDE

Zápis do mateřské školy Hlohovec
pro školní rok 2021/2022 proběhne v termínu od 2. do 16. května 2021 ZDE

Pokyny pro vstup do budovy MŠ
Do budovy MŠ smí vstoupit pouze osoby bez jakýchkoliv příznaků respiračních či jiných infekčních onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota, průjem, zvracení, vyrážka), platí i pro děti.

Do budovy MŠ vstupujte pouze s rouškou a použijte desinfekci (stojan u vchodu). Pro děti roušky ani desinfekce rukou nejsou v prostorách MŠ povinné, při vstupu do tříd si důkladně umyjí ruce.

Doprovázející osoby se v budově MŠ zdrží pouze na nezbytně nutnou dobu (předání a vyzvednutí dítěte) a nevstupují do tříd.