naše logo

almanach
na počest
100 let školy

menu

úvodní stránka
naše škola
zdravá škola
kde nás najdete
kontakty
zaměstnanci
školní poradenské
pracoviště
mateřská škola
dokumenty
školní družina
školská rada
zájmová činnost
naše úspěchy
náš časopis
názory rodičů
a veřejnosti 
rádio Čtyřlístek
pomáháme druhým
naši žáci
se zahraničn docházkou
o. s. Petrklíč
GDPR
fotogalerie
napište nám
autor stránek

školní rok 2018/2019

Projektový den 100 let vzniku naší republiky

Korunovační klenoty - Zámek Lednice

Zahájení školního roku 2018/2019

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017

školní rok 2015/2016

školní rok 2014/2015

školní rok 2013/2014

školní rok 2012/2013

školní rok 2011/2012

školní rok 2010/2011

 

 




naše úspěchy



Úspěchy našich žáků ve školním roce 2012/2013

Oblastní kolo přehlídky dětské recitace v Městské knihovně v Břeclavi, 12.3.2013


Naši školu reprezentovali Martina Kapustová, Anna Drobiličová a Vojta Vlašic.


Zvláštní cenu poroty získala za svůj recitační projev Anna Drobiličová, 4.ročník

Školní kolo recitační soutěže, 20.2.2013

mladší kategorie:
1. místo Martina Kapustová, 2. třída
2. místo Klárka Balšínková, 1. třída
3. místo Natálka Šošková, 1. Třída

starší kategorie
1. místo Anna Drobiličová, 4. třída
2. místo Vojtěch Vlašic, 4. třída
3. místo Filip Kupča, 5. třída

Podzimní sběr papíru, listopad 2012

1. místo Eliška Koňaříková, 2.třída
2. místo Bára Remeňová, 4. Třída
3. místo Klárka Balšínková, 1.třída

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2011/2012

II. ročník - Sportovní olympiáda spřátelených škol, Sedlec 19.6.2012 


Viktor Vlk - 1.místo za hod, 2.místo ve skoku dalekém


Anna Tučková - 3.místo za hod
Jana Aubrechtová - 2.místo za skok daleký 

Jarní sběr papíru, květen 2012


1.místo Pavla Kurková, 5.ročník
2.místo Barbora Remeňová, 3.ročník
3.místo Jana Michalčíková, 1.ročník

Matematický KLOKAN 2012, březen 2012


Nejlepší řešitelé, kteří získali v kategorii CVRČEK plný počet bodů:
Anna Drobiličová, 3.ročník
Filip Grunský, 3.ročník

Velká cena Hlohovce, 1.4.2012


2.místo Jana Aubrechtová
3.místo Sabina Jankovičová

Dále se cyklistické soutěže zúčastnili: Bára Remeňová, Vanessa Machalová, Kateřina Baránková a Petr Vaškovič

Školní kolo recitační soutěže, 8.3.2012


Mladší kategorie 1.místo Anna Drobiličová, 3.třída, 2.místo Bára Remeňová, 3.třída, 
3.místo Viktor Vlk, 2.třída 


Starší kategorie 1.místo Sabina Jankovičová, 5.třída, 2.místo Pavla Kurková, 5.třída, 
3.místo Adéla Drobiličová, 4.třída

Ekologická soutěž Ukliďme si svět, v Brně 7.12.2011


1.místo Pavla Kurková, 2.místo Sabina Jankovičová, 3.místo Radim Zoubek

Podzimní sběr papíru, listopad 2011 


1.místo Pavla Kurková, 5.roč.
2.místo Vojta Vlašic, 3.roč.
3.místo Eliška Koňaříková, 1.roč.

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2010/2011

Jarní sběr papíru, květen 2011


1.místo-Bára Remeňová, 2.třída
2.místo-Daniel Furbach, 4.třída
3.místo-Miroslava Veselá, 5.třída

Literární soutěž Zelené pero Jaromíra Tomečka, Mikulov, 30.5.2011


1.místo Pavla Kurková, poezie
3.místo Adéla Misařová, próza

Hokejový turnaj v Bratislavě, 16.4.2011


David Nejeschleba. Tým 4. třídy HC Břeclav se 16.4.2011 zúčastnil netradičního hokejového turnaje pořádaného v Avion shopping parku v Bratislavě. Pro kluky skončil velmi úspěšně. Bez jediné prohry se probojovali až do finále, kde získali zlatou medaili. David se na tomto výsledku podílel 2 góly a 2 asistencemi. 

Zajímavost turnaje: Jednotlivé týmy hrály v dresech hokejových velmocí. HC Břeclav reprezentovala Rusko. 

Košík plný rozumu

Krajské kolo v Brně, 26.4.2011


Naši školu v Brně reprezentují čtyři žáci-zástupci jednotlivých tříd.


2.třída-2.místo Anna Drobiličová, 4.třída-2.místo David Nejeschleba

Školní kolo v Hlohovci, 4.4.2011


1.místa-Anna Drobiličová, Daniel Bolboceanu, David Nejeschleba, Aneta Šomanová 

Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, Moravská Nová Ves,
15.4.2011

Kadetky, 2.místo, 1.vícemistryně kola, Klub Valtice 

Z naší školy mažoretky reprezentují:
Kristýnka Drobiličová, Nelly Garčicová, Kateřina Garčicová, Aneta Šomanová

Cyklistická soutěž - VELKÁ CENA HLOHOVCE, 1.4.2011


Zúčastnit se mohly všechny děti naší školy.


1.místo chlapci, roč.1998-1999 Jan Beneš, 5.třída
2.místo dívky, roč.2002-2003 Anna Tučková, 2.třída
2.místo dívky, roč.1998-1999 Isabel Hajda, 5.třída
3.místo dívky, roč.2000-2001 Jana Aubrechtová, 4.třída

Okresní kolo národní soutěže základních uměleckých škol
ve hře na smyčcové nástroje, 9.3.2011




I.kategorie - 1.místo Anna Drobiličová, 2.třída


Ukázka části vítězné skladby u školního zvonu.

Školní kolo recitace, 21.2.2011

Mladší kategorie 1.-3.třída
1.místo Vojtěch Vlašic
2.místo Anna Drobiličová
3.místo Adéla Drobiličová 

Starší kategorie 4.-5.třída
1.místo Dan Škaloud
2.místo Sabina Jankovičová
3.místo Isabel Hajda

Sběr elektroodpadu, Brno 2.12.2010


Předání ceny soutěže Elektrowin se konalo na Krajském úřadě Jihomoravského kraje v Brně. 


Projekt pokračuje i nadále, takže se těšíme na další přírůstky ve sběrném koši na chodbě v přízemí budovy základní školy.

Mikulášské sprinty, Hodonín 27.11.2010


Liduška Garčicová, 5.ročník, 1.místo - 50m kraul, 1.místo - polohový závod

Podzimní sběr papíru, 24.11.2010


1.místo Barbora Remeňová - 600kg
2.místo Mirečka Veselá - 477kg
3.místo Dominika Kresničerová - 350kg
4.místo Radim Zoubek - 318kg

Netradiční olympiáda, Sedlec 23.9.2010


Kromě sportování na nás čekala řada zajímavých úkolů, žáci 4. a 5.třídy


1.místo v hodu, 2.místo ve skoku do dálky, 3.místo za celkové umístění v soutěži

Mezinárodní výstava dětské kresby a grafiky "Krásná jako kvítka...."


2.místo v III.kategorii - Eliška Bajgerová, grafika

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2009/2010

Výsledky VI. ročníku literární soutěže Zelené pero Jaromíra Tomečka


1.místo, Jan Michalica, 5.třída, báseň Včelí med
2.místo, Jan Beneš, 4.třída, báseň Les
3.místo, Ondřej Michalica, 3.třída, próza O kočičce

BESIP-Dopravní soutěž mladých cyklistů: 
Terezka Pekárková, Lída Garčicová, Dan Škaloud, Petr Kupča


Okrskové kolo v Břeclavi, 6.5.2010, 1.místo


Oblastní kolo v Břeclavi, 13.5.2010, 1.místo


Krajské kolo v Mikulově, 22.5.2010, 3.místo

Soutěž mladých hasičů, Velké Bílovice 2.5.2010


2.místo, Jan Schallenberger, Dan Škaloud, disciplíny: Požární útok, Štafeta požárních dvojic

Okrskové kolo ve vybíjené v Mikulově, 27.4.2010


3.místo - chlapecké družstvo ze Základní školy Hlohovec


3.místo - dívčí družstvo ze Základní školy Hlohovec.

Pěvecká soutěž O malovaný tulipán Boženy Šebetosvké ve Staré Břeclavi,28.3.2010


2.místo získala Anička Drobiličová z 1.třídy

Oblastní kolo recitační soutěže v Břeclavi, 9.3.2010


Karel Vlašic získal zvláštní cenu poroty ve 2.kategorii.


Tito žáci reprezentovali naši školu v oblastním kole recitace.

Dětský čin roku, celostátní soutěž v Praze, 1.12.2009


Pavla Kurková zvítězila v kategorii Dobrý nápad.

Trio zobcových fléten, okresní kolo národní soutěže v Hustopečích, 10.2.2010 


1.místo-Mirečka Veselá a Sára Nejeschlebová

Školní kolo recitační soutěže, 22.2.2010


mladší kategorie: 1.místo Anička Drobiličova
2.místo Sabina Jankovičová
3.místo Adéla Drobiličová
starší kategorie: 1.místo Karel Vlašic 
2.místo Jan Michalica
3.místo Kateřina Garčicová

Podzimní sběr papíru, listopad 2009


1.místo-Mirečka Veselá, 267 kg
2.místo-Dominika Kresničerová, 175 kg
3.místo-Adéla Misařová, 110 kg

Celostátní soutěž SPORTOVNÍ HRY MŠ 2009, Praha 1.10.2009


Nominační formulář do kategorie FAIR PLAY MŠ 2009 s popisem školní události.


1.místo získala Barunka Remeňová.


Barunčina pozornost k Terezce jí přinesla vítězství v soutěži.

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2008/2009

Výtvarná soutěž Žijeme v Lednicko-valtickém areálu, Břeclav 3.6.2009


1.místo Adélka Misařová, 1.třída


Adélka se svou vítěznou prací s názvem Minaret.

Literární soutěž Zelené pero Jaromíra Tomečka v Mikulově, 23.5.2009


1.místo Tereza Jankovičová, 4.třída - kategorie próza


3.místo Oswald Rusek, 4.třída - kategorie próza


3.místo Dan Fürbach, 2.třída - kategorie poezie

Okrskové kolo ve vybíjené v Mikulově, 29.4.2009


Naši borci se letos umístili na 4.místě.

Okresní soutěž ve zpěvu lidových písní "O malovaný tulipán Boženy Šebetovské", 29.3.2009


1.místo František Bartošík, 5.třída

Vítězové školního kola recitační soutěže, 20.2.2008

Mladší kategorie: 1.místo Adélka Drobiličová, 1.třída
                             2.místo Sabinka Tréšková, 2.třída
                             3.místo Martinka Darmovzalová, 3.třída

Starší kategorie:  1.místo Terezka Jankovičová, 4.třída
                             2.místo František Bartošík, 5.třída
                             3.místo Dominik Šváb, 5.třída

Okresní přebor ve šplhu v Břeclavi, 4.2.2008.


1.místo Liduška Garčicová, 3.třída - mladší kategorie dívek


Slavnostní vyhlášení u školního zvonu za účasti všech soutěžících, kteří reprezentovali naši školu.

Dětský čin roku 2008, Staroměstská radnice v Praze,9.12.2008. 


1.místo-5.třída ZŠ Hlohovec v kategorii Dobrý nápad s příspěvkem Stáváme se kmotry.


Naším patronem se stal módní návrhář Josef Klír

HITPARÁDA SLOGANŮ, Kaiserštejnský palác v Praze, 21.10.2008


1.místo Terezka Pekárková, ZŠ Hlohovec - 4.třída


Cenu předával státní tajemník - náměstek ministra MPSV, JUDr. Petr Šimerka

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2007/2008

Dopravní soutěž mladých cyklistů - BESIP


1.místo v okresním kole v Břeclavi,24.4.2008


4.místo v oblastním kole ve Velkých Pavlovicích,15.5.2008

Úspěchy ve sportovních soutěžích 


5.místo v krajském kole ve vybíjené v Brně-Řečkovicích, 22.5.2008.


1.místo v okresním kole ve vybíjené v Hustopečích, 13.5.2008


1.místo v okrskovém kole ve vybíjené v Mikulově, 23.4.2008

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Literární soutěž Zelené pero Jaromíra Tomečka v Mikulově
2.místo Martin Nejezchleba, 5.třída - kategorie báseň
3.místo Josef Knézlík, 4.třída - kategorie próza

Vítězové školního kola recitační soutěže, 19.3.2008 
Mladší kategorie: 1.místo Pavla Kurková
                         2.místo Tereza Pekárková
                         3.místo Dan Fürbach, Jan Beneš

Starší kategorie: 1.místo Lucie Lípová
                         2.místo Silvie Vlašicová
                         3.místo Josef Knézlík, Martin Nejezchleba

Okresní přebor ve šplhu v Břeclavi dne 13.2.2008.
1.místo Liduška Garčicová, 2.třída - mladší kategorie dívek


Úspěchy našich žáků ve školním roce 2006/2007

Literární soutěž Zelené pero Jaromíra Tomečka v Mikulově
1.místo Pavel Drobilič, 5.třída - kategorie báseň
2.místo Kamil Slunský, 5.třída- kategorie báseń
2.místo Sabina Machalová a Štěpánka Knézlíková, 3.třída, kategorie pohádka

Výtvarná soutěž Lednicko-valtický areál očima dětí
1.místo Martina Fabičovicová, 4.třída
Cenu za vítězství předával ministr kultury ČR na zámku v Lednici


Martina Fabičovicová

Pěvecká soutěž O malovaný tulipán Boženy Šebetovské
1.místo František Bartošík, 3.třída - sólový zpěv

Úspěchy ve sportovních soutěžích

1.místo v okrskovém kole ve vybíjené v Mikulově

1.místo v okresním kole ve vybíjené v Hustopečích

3.místo – okresní přebor ve florbalu v Pohořelicích

Vítězové školního kola recitační soutěže
Mladší kategorie. 1.místo František Bartošík
                         2.místo Tereza Pekárková, Karel Vlašic
                         3.místo Miroslava Veselá

Starší kategorie 1.místo Markéta Grandičová, Vojtěch Pixa
                         2.místo Silvie Vlašicová
                         3.místo Zdeněk Garčic, Anna Petrášová


Úspěchy našich žáků ve školním roce 2005/2006

Sportovní oblast
Pohár Tereza Břeclav - okresní kolo
2.místo v hokejových dovednostech - družstvo chlapců 3.-5.třídy

Vybíjená
1.místo - Okrskové kolo ve vybíjené 
1.místo - Okresní kolo ve vybíjené
6.místo - Krajské kolo ve vybíjené

Okresní přebor ve šplhu
3.místo - Pavel Buriánek, kategorie mladší žáci

Hudební oblast
Soutěž O malovaný tulipán Boženy Šebetovské - Břeclav
1. místo - Anna Petrášová, 3.třída - sólový zpěv
1.místo - František Bartošík, 2.třída - sólový zpěv
3. místo - Silvie Vlašicová, 3.třída - sólový zpěv 

Výtvarná oblast
2.místo - O nejkrásnější čarodějnici - malba, Lednice
2.místo - Loutka -kolektivní práce, Lednice


Úspěchy našich žáků ve školním roce 2004/2005

Hudební oblast
Soutěž O malovaný tulipán Boženy Šebetovské - Břeclav
3. místo - Anna Petrášová, 2.třída - sólový zpěv
3. místo - Martin Kaňa, 4.třída - sólový zpěv 

Literární oblast
Soutěž Zelené pero Jaromíra Tomečka - Mikulov
1. místo - Radim Výtisk, 3.třída - pohádka Jak zvířátka zachránila přírodu
2. místo - Zdeněk Garčic, 3.třída - báseň Malý přírodovědec

Sportovní oblast
Okrskové kolo ve vybíjené 
3. místo - smíšené družstvo 4. - 5.třídy