Praha, výlet žáků 5.roč.

Výlet Strážnice, 1.- 4.tř.

Den dětí 2018 - Spaní
ve škole, Stezka bosou nohou

Jarní projektový den

Ukliďme si Česko

Zápis do 1. ročníku základní školy

Předvelikonoční barevný týden a škola naruby

Matematický KLOKAN 2018

Budoucí školáci
v první třídě

Školní kolo soutěže
Dětské recitace

11. školní ples

Maškarní karneval 2018

Vycházka ŠD 1 - Zimní dokrmování zvěře
v Kamenici

Turnaj v deskových
hrách ve ŠD

Vánoční besídky
ve třídách

Vánoční besídka v KD Hlohovec

Vánoční focení

Beseda – „Jak se píše kniha“

Čtenářský klub v Městské knihovně v Břeclavi

Mikuláš ve škole

Projektový Den umění, tvořivé dílny

Zakládání nadzemních záhonů, pracovní činnosti 4. a 5. třída

Jak se dělá film-Ateliér Podolský

VIDA Centrum v Brně

Den Slabikáře

Preventivní program Policie ČR

Družina: Projekt
Tygr v nás

Družina: Podzimní radovánky

Naše škola obsadila
3. místo za sběr použitých baterií v Jihomoravském kraji

Výprava za uměním
do zámku v Lednici

První školní dny v 1. třídě

Zahájení školního roku 2017/2018

fotogalerie - 2014/2015

Účastníme se celostátní soutěže Srdce s láskou darované

Naše škola se účastní celostátní soutěže třídních kolektivů s názvem Srdce s láskou darované, kterou vyhlásila firma Antecom, studio Ypsilon a vydavatel časopisu AGE. Cílem této soutěže je podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina, vzájemná úcta, podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí a sdílení radosti v kolektivu. Do této soutěže se zapojilo 17 žáků 3. třídy se svojí třídní učitelkou H. Sítkovou. Vyhlášení vítězů je koncem roku 2014, držte nám palce :-).

Příspěvek do soutěže „Srdce s láskou darované“

Poděkování pěstounce za nového spolužáka Denise

Jsme žáci 3. třídy jedné malotřídní základní školy na jihu Moravy. V celé škole je nás jen 55 a jsme dobrá parta správných kluků a holek. Nedávno do naší třídy vstoupil nový žák Denis a s ním souvisí tento příspěvek do soutěže Srdce s láskou darované. Když nás paní učitelka seznámila s jejími pravidly, zamysleli jsme se nad otázkou, koho bychom mohli obdarovat. Napadlo nás několik osob, které by si srdce zasloužily. Nejlepší nápad měl Marek, je bystrý a pálí mu to. Hned jsme uznali, že jeho návrh je ten správný a všichni jsme souhlasili.
Naše srdce s láskou věnujeme pěstounce z naší obce Hlohovec, paní Marušce Bartošíkové. Je to moc hodná, laskavá a obětavá paní se srdcem na dlani, která všem kolem sebe rozdává radost . Má příkladnou rodinu, ve které se svým manželem vychovává pět vlastních dětí a letos v červnu přijali další dvě děti do pěstounské péče. Jedním z nich je náš spolužák Denis, blonďatý usměvavý kluk, se kterým se život moc nemazlil. Díky laskavé péči a obětavosti paní Marušky nám do třídy přibyl nový spolužák, je nám veseleji a jsme za to moc rádi. Kromě své rodiny stíhá paní Maruška také práci v zastupitelstvu naší obce, vede místní kostelní sbor a umí snad všechny ruční práce na světě. Patří jí náš velký obdiv a vděčnost za všechno, co dělá pro druhé. Myslíme si, že je to výjimečný člověk, který si naše srdce s láskou darované opravdu zaslouží a náš příspěvek dokážete ocenit. Děkujeme.
Srdce jsme vyrobili jedno společné, dali jsme si záležet . Kromě toho každý z nás vyrobil také jedno malé srdíčko pro svoji maminku za to, že se o nás pečlivě stará a nemusíme být v péči jiné, náhradní maminky. Až vyrosteme, chceme být také vzornými rodiči jako jsou ti naši a rodina paní Marušky. Budeme se o to snažit.

Žáci 3. třídy ZŠ Hlohovec

V Hlohovci 5. 11. 2014