naše logo

almanach
na počest
100 let školy

menu

úvodní stránka
naše škola
zdravá škola
kde nás najdete
kontakty
zaměstnanci
školní poradenské
pracoviště
mateřská škola
dokumenty
školní družina
školská rada
zájmová činnost
naše úspěchy
náš časopis
názory rodičů
a veřejnosti 
rádio Čtyřlístek
pomáháme druhým
naši žáci
se zahraničn docházkou
o. s. Petrklíč
GDPR
fotogalerie
napište nám
autor stránek

školní rok 2018/2019

Den Slabikáře

Regionální muzeum Mikulov, program Jak
se žilo prababičkám

Vánoční focení

Projektový den 100 let vzniku naší republiky

Korunovační klenoty - Zámek Lednice

Zahájení školního roku 2018/2019

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017

školní rok 2015/2016

školní rok 2014/2015

školní rok 2013/2014

školní rok 2012/2013

školní rok 2011/2012

školní rok 2010/2011

 

 
fotogalerie - 2014/2015


Účastníme se celostátní soutěže Srdce s láskou darované

Naše škola se účastní celostátní soutěže třídních kolektivů s názvem Srdce s láskou darované, kterou vyhlásila firma Antecom, studio Ypsilon a vydavatel časopisu AGE. Cílem této soutěže je podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina, vzájemná úcta, podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí a sdílení radosti v kolektivu. Do této soutěže se zapojilo 17 žáků 3. třídy se svojí třídní učitelkou H. Sítkovou. Vyhlášení vítězů je koncem roku 2014, držte nám palce :-).

Příspěvek do soutěže „Srdce s láskou darované“

Poděkování pěstounce za nového spolužáka Denise 

Jsme žáci 3. třídy jedné malotřídní základní školy na jihu Moravy. V celé škole je nás jen 55 a jsme dobrá parta správných kluků a holek. Nedávno do naší třídy vstoupil nový žák Denis a s ním souvisí tento příspěvek do soutěže Srdce s láskou darované. Když nás paní učitelka seznámila s jejími pravidly, zamysleli jsme se nad otázkou, koho bychom mohli obdarovat. Napadlo nás několik osob, které by si srdce zasloužily. Nejlepší nápad měl Marek, je bystrý a pálí mu to. Hned jsme uznali, že jeho návrh je ten správný a všichni jsme souhlasili. 
Naše srdce s láskou věnujeme pěstounce z naší obce Hlohovec, paní Marušce Bartošíkové. Je to moc hodná, laskavá a obětavá paní se srdcem na dlani, která všem kolem sebe rozdává radost . Má příkladnou rodinu, ve které se svým manželem vychovává pět vlastních dětí a letos v červnu přijali další dvě děti do pěstounské péče. Jedním z nich je náš spolužák Denis, blonďatý usměvavý kluk, se kterým se život moc nemazlil. Díky laskavé péči a obětavosti paní Marušky nám do třídy přibyl nový spolužák, je nám veseleji a jsme za to moc rádi. Kromě své rodiny stíhá paní Maruška také práci v zastupitelstvu naší obce, vede místní kostelní sbor a umí snad všechny ruční práce na světě. Patří jí náš velký obdiv a vděčnost za všechno, co dělá pro druhé. Myslíme si, že je to výjimečný člověk, který si naše srdce s láskou darované opravdu zaslouží a náš příspěvek dokážete ocenit. Děkujeme.
Srdce jsme vyrobili jedno společné, dali jsme si záležet . Kromě toho každý z nás vyrobil také jedno malé srdíčko pro svoji maminku za to, že se o nás pečlivě stará a nemusíme být v péči jiné, náhradní maminky. Až vyrosteme, chceme být také vzornými rodiči jako jsou ti naši a rodina paní Marušky. Budeme se o to snažit.

Žáci 3. třídy ZŠ Hlohovec

V Hlohovci 5. 11. 2014